Whatsapp

Hakkımızda

2013 yılında Bobby Jr.Kids Wear markasıyla standart kalıpların dışına çıkarak yüksek ürün kalitesini çok uygun fiyatlarla üreticinin beğenisine sunmayı hedefleyen firmamız, dinamik yapısı ve yenilikçi yaklaşımlarıyla kısa süre içerisinde büyük bir ivme yakalamıştır.

Uyguladığı Akıllı Maliyet Yöntemi ile ürün kalitesini düşürmeden uygun fiyata üretim yapan firmamız, bu alanda önemli mesafeler katetmiştir.

Üretime başladıktan sonra büyük bir müşteri ilgisiyle karşılaşan firmamız, 54 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. Daha geniş farklı kesimlere ulaşmak için toptan satış ağını genişletmiş, İstanbul'un önemli toptan giyim merkezlerinden Laleli,Merter ve Küçükçekmece ilçelerinde toptan satış mağazaları açmıştır.

2020 senesinde GOTS (Global Organic Textile Standart) sertifikasını alan firmamız, ayrıca organik ürün üretimi de yapmaktadır.

Firmamız çocuk giyim sekteründe kendine özgü konsepti ile yeni bir soluk getirmeyi amaçlamakta, aynı zamanda yurtiçi ve yurtdışına yayılmış çocuk konsept mağazalar zincirini kurmayı hedeflemektedir.

ÜRETİM AŞAMALARIMIZ

1- TASARIM ODASINDA MODELLERİN BELİRLENMESİ                              

2- MODEL ODASINDA KALIPLARIN HAZIRLANMASI

3- DEPODAN BELİRLENEN KUMAŞLARIN SEÇİLMESİ   

4- MODEL KALIPLARININ KESİLMESİ

5- KESİLEN KALIPLARIN DİKİLMESİ

6- ÜTÜ VE PAKET YAPILMASI

8- ÜRETİMİ BİTEN ÜRÜNLERİN DEPOLANMASI

9-MAGAZAMIZA SEVKİYATI VE MÜŞTERİLERİMİZE KARGO İÇİN HAZIR HALE GETİRİLMESİ

Bobby Jr. Kids Wear