Whatsapp

Hikayemiz

Bobby jr. Kids Wear, küçük insanlar için, onların naif ve oyuncu dünyasını yansıtmaya yetenekli illüstratörlerle iş birliği içerisinde tasarlanmış, doğa dostu kumaşlar kullanarak üretim yapan bir marka…

Bobby jr. Kids Wear olarak koleksiyonlarımızı mümkün olduğunca cinsiyet ayrımı gözetmeden tasarlıyoruz. Küçük insanları belirlenmis renklere bağlamak istemiyoruz, çünkü bizce her renk her çocuğa yakısıyor! Bu bizim tasarım felsefemiz… Canlı renklerden ve alısılmısın dısında ilüstrasyonlardan asla vazgeçmiyoruz. Bobby junior için özel olarak tasarlanan ya da Bobby  Junior tarafından özenle seçilen illüstrasyonlar kumaslara su bazlı boyalarla basılıyor. Aldığınız her bir Bobby Jr. Kids Wear ürününün etiketinde deseninin yaratıcısının ismini bulabiliyorsunuz.

Biz minikler için tasarlıyoruz ve tabi ki onların sağlığı ve rahatı son derece kıymetli! Bobby jr. Kids Wear markası altında herşeyi GOTS sertifikalı %100 organik pamuktan üretiyoruz. Üretimde, kumaşların hassas ciltlere hakettikleri özeni gösterecek yumuşaklıkta olmasına ve kıyafetlerin mümkün olan en kolay şekilde giydirilebilir olmasına özellikle dikkat ediyoruz. Tüm illüstrasyonları kumaşlara su bazlı boyalar kullanarak basıyoruz.

Bütün bunlarla aslında hedefimiz küçük insanlara giyimde farklı bir alternatif yaratmak… En büyük hevesimiz ise o en sevilerek giyilen kıyafetlerden birinin bir BOBBY JR. KİDS WEAR olması!

Sevgilerimizle…

Bobby Jr. Kids Wear